Začiatok

Tak. Som bloggerka. Napriek tomu že som sa urputne bránila, postihlo to aj mňa a pridala som sa k miliónom ľudí ktorí blogovaním zabíjajú svoj a náš voľný čas. Super! Dúfam, že časom sa zaradím medzi tých pár blogov, ktoré budú mať čo ponúknuť, bude to na nich žiť a inšpirácia z nich sa nevytratí.

Prečo blog? Časom som sa ocitla v skupine ľudí, s ktorou si vymieňame recepty, tipy zo záhrady, skúsenosti s prírodnou liečbou a podobné nezmysly, stále to riešime cez e-mail a mňa to stojí množstvo voľného asu. Tomu je koniec priatelia! Ako sa vraví, “odtál potál”… tu to máte všetko na jednom mieste a už odmietam posielať 1 recept 3 krát.

Prečo ”Cesta na farmu”? 2/3 našej domácnosti sníva o rodovom statku, kde budeme môcť uplatniť princípy permakultúry, sebestačnosti a tvalej udržateľnosti (tá zvyšná 1/3 sníva o tom aby mu do rána nik neukradol najobľúbenejšie autíčko). A kým sa tam dostaneme, potrebujem niekde dávať výsledky našich pokusov a omylov, aby sme boli pripravení, ked ten cieľ dosiahneme. A keď sa trošku menej konzumnému životu môžem učiť ja, viem že to bude zaujímavé aj pre niekoho iného.

Nečakajte odo mňa prevratné nápady, na to mám Kubíka. Ja a kreativita sa moc nekamarátime. Skôr čítam ostošesť čo sa dá a výborné nápady a recepty skúšam, skúšam a skúšam. Nesnažím sa vymyslieť už vymyslené, skôr hľadať nápady ktoré zjednodušujú život, varenie, záhradu a všetko okolo.

Takže po prečítaní príručiek typu “10 najhorších blogov za rok 2012”, “3 najhoršie chyby pri písaní blogu a ako sa im vyvarovať” som na 100% pripravená míňať diskový priestor kdekoľvek na svete! A nezabudnite sharovať, lajkovať, twííítovať a používať všetky dostupné vymoženosti internetu ak sa vám bude niečo extrémne páčiť.

FacebookpinterestlinkedinFacebookpinterestlinkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *