Už ste si kúpili Zem & Vek?

Dlho som rozmýšľala či urobiť reklamu časopisu, ale nakoniec som sa rozhodla že áno, lebo veľa ľudí v mojom okolí ani netuší aký poklad sa objavil na slovenskej časopisovej scéne!
Predstavte si časopis ktorý ide mimo mainstream, žiadne reklamy, žiadne telebrity, žiadne zaručené návody na schudnutie, úspech alebo peniaze, venuje sa témam ktoré existujú, ale nepatrí sa o nich hovoriť na verejnosti a nabáda ľudí u kritickému a hlavne vlastnému mysleniu. Časopis ktorý neprelistujete len tak počas čakania u kaderníka ale budete si musieť v kľude sadnúť a naozaj čítať a rozmýšlať.
Tak to je Zem & Vek, ktorého šéfredaktorom je Tibor Eliot Rostas, známy z relácie Mlčanie na rádiu Viva. Kto počúva Mlčanie, vie čo čakať, kto to nepočúva, pátrajte v archíve rádia a zistíte. Prvé číslo sa venuje témam ako povinné očkovanie, klan Rothschildovcov, Černobyľ, lazy Zaježová,… je toho veľa, takmer 118 strán čistého čítania (trochu priestoru si zobrali ilustrácie), môj top článok má názov “Ťažká cesta ku kritickému mysleniu”. Viac už neprezradím, kompletný obsah časopisu si môžete pozrieť na www.zemavek.sk.

FacebookpinterestlinkedinFacebookpinterestlinkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *